Missha Alışverişim - 2

   Geçtiğimiz hafta Anneler günü sebebiyle başta kozmetik, aksesuar ve giyim olmak üzere pek çok mağaza ve internet sitesinde indirimler yapıldı. Anneler gününe özel indirim yapan alışveriş sitelerinden biri de Missha.com.tr 'ydi. Bu sene birkaç ihtiyaç dışında Gratis, Watsons gibi drugstorelar bir yana, Sephora 'ya bile gitmediğim için Missha indirimine karşı koyamadım ve  küçük bir alışveriş yaptım.


Kargo iki iş günü içerisinde elime ulaştı, gayet güzel bir kargolama hızları olduğunu söylemeliyim.Ürünler; üzerinde Missha 'nın logosu bulunan, siyah, küçük bir kutu içerisinde geldi.Beni takip edenler şu ana kadar pek çok kez yurt dışından Kore kozmetik alışverişi yaptığımı bilirler; Missha.com.tr 'yi seçmemin nedeni ise, sitede her ürünün Türkçe açıklamasının bulunuyor olması. Böylece sadece ambalajlarına kanarak değil, ürünlerin ne işe yaradığını veya cildimize uygun olup olmadığını öğrenebiliyor ve daha mantıklı bir alışveriş deneyimi yaşamış oluyoruz.Kutuyu açtıktan sonra ürünlerin kendi koruma ambalajları dışında hiçbir koruma önlemi bulunmadığını gördüm. Belki de kırılacak bir ürün almadığım için kutuya herhangi ek bir önlem eklenmemiş olabilir.


Gelelim aldıklarıma;

Uyku maskesi arayışındayken hakkında güzel yorumlar okuduğum Honey Butter Pack 'i
Özellikle sigara içilen bir alanda bulunduysam saçlarımın tüm gün pis kokmasından rahatsız olduğum için Senseful Lady Hair Mist (Floral Blossom) 'ı
Saçlarıma çeşitli yağlarla bakım yaptıktan sonra kullanmak için Waterproof Hair Cap
ve 
UniqueSymbol ve Sketch art isimlerine sahip üç dövmeyi de gerçeğini yaptırmadan önce gözümü alıştırmak için aldım.Siteden yapılan her alışveriş ek olarak sepete 3 tester ürün ekleyebiliyorsunuz; benim seçtiklerim ise bu şekilde oldu.Ürünlere indirimli fiyatından sahip olmak için Missha VIP Card almak gerekiyordu. 5 TL ücret ödeyerek bu üye kartını çıkardım.Aldığım ürünlerin fiyatları bu şekildeydi. Bu alışveriş ile ilgili beni tek rahatsız eden nokta kargo ücreti ödemekti, onun dışında indirim dönemlerinde Missha.com.tr 'den alışveriş yapmaya devam ederim.

   Ayrıca okumak isteyenler için, daha önce blogumda yer verdiğim Missha Alışverişim - 1 'in linkini de buraya bırakayım.

   Bir sonraki yazıya kadar kendinize cici bakın!

2 yorum:

  1. İyi günlerde kullan canim yorumlarını bekliyorum

    YanıtlayınSil
    Yanıtlar
    1. Teşekkürler canım, en kısa zamanda yorumlarım blogda olacak :*

      Sil